Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Hotel Výsluní

Hotel Výsluní

hvězdahvězdahvězda
Svatopetrská 49
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 433 242
E-mail:   sales@hotelklik.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
o náročném sportovním výkonu či pracovním vytížení jistě oceníte možnost relaxace v našem wellness centru, ve kterém je pro Vás k dispozici finská sauna s výřivkou. Pro dokonalé načerpání nových sil pro Vás rádi zajistíme relaxační či sportovní masáže z rukou našeho profesionálního maséra. Vybírat si můžete ze široké nabídky klasických i netradičních masáží, např. aromamasáž, havana masáž či masáž lávovými kameny. Jedině plně odpočati si dokážete užít všechny atrakce a možnosti, kterými se může pochlubit toto nádherné prostředí jedné z nejkrásnějších lokalit v celé ČR.
Hotel Výsluní
Hotel Výsluní

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel START

Hotel START

Špindlerův Mlýn

Interhotel Montana

Interhotel Montana

Špindlerův Mlýn

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.