Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Hotel Windsor

Hotel Windsor

hvězdahvězdahvězdahvězda
Okružní 13
54351 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 405 911
E-mail:   windsor@hotel-windsor.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel se nachází přímo v centru významného horského střediska Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 700m.n.m. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé. Skiareál Svatý Petr a Medvědín, nejznámější a nejkvalitnější střediska zimních sportů jsou od hotelu vzdálená cca 900m. K autobusové zastávce Skibusu , který Vás na tyto sjezdovky zaveze je to pouhých 200m. 37 POKOJŮ včetně 5-ti apartmá a 6-ti rodinnými pokoji s koupelnou a toaletou TV - SAT , telefon s přímou linkou, minibarem. K hotelovému vybavené patří bazén s protiproudem (rozměr 7x4,5m - hloubka 1,5m), Whirlpool pro 8 osob, Suchá sauna (75 - 120 stupňů Celsia) pro 6osob, Parní sauna (60 stupňů Celsia, 90% vlhkost) pro 4 osoby , vířivé masažní vany .
Hotel Windsor
Hotel Windsor

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel Výsluní

Hotel Výsluní

Špindlerův Mlýn

Hotel START

Hotel START

Špindlerův Mlýn

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.