Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Penzion Bouda Máma

Penzion Bouda Máma

hvězdahvězdahvězdahvězda
Pec pod Sněžkou 124
54221 Pec pod Sněžkou
Kontakt:
Tel:   +420 244 465 666
E-mail:   hotel@boudamama.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Penzion „Bouda MÁMA“ se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - v Peci pod Sněžkou. Samotný Pension leží pak v nadmořské výšce 950 m.n.m. a je vzdálen jen 120 m od sedačkové lanové dráhy na nejvyšší horu České republiky - Sněžku (1602 m.n.m.). Pension nabízí nadstandardní služby na vysoké úrovni: naleznete u nás bowling, vnitřní bazén, osvětlený tenisový kurt(v zimě sloužící jako kluziště), whirpool, saunu, fitness,solarium, billiard,vlastní garáže,stolní tenis,šipky,ruské kuželky a další.
Penzion Bouda Máma
Penzion Bouda Máma

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hořec

Hotel Hořec

Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont

Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou

Hotel Luční bouda

Hotel Luční bouda

Pec pod Sněžkou

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.