Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Penzion Bouda Máma

Penzion Bouda Máma

hvězdahvězdahvězdahvězda
Pec pod Sněžkou 124
54221 Pec pod Sněžkou
Kontakt:
Tel:   +420 244 465 666
E-mail:   hotel@boudamama.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Penzion „Bouda MÁMA“ se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - v Peci pod Sněžkou. Samotný Pension leží pak v nadmořské výšce 950 m.n.m. a je vzdálen jen 120 m od sedačkové lanové dráhy na nejvyšší horu České republiky - Sněžku (1602 m.n.m.). Pension nabízí nadstandardní služby na vysoké úrovni: naleznete u nás bowling, vnitřní bazén, osvětlený tenisový kurt(v zimě sloužící jako kluziště), whirpool, saunu, fitness,solarium, billiard,vlastní garáže,stolní tenis,šipky,ruské kuželky a další.
Penzion Bouda Máma
Penzion Bouda Máma

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hořec

Hotel Hořec

Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont

Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou

Hotel Luční bouda

Hotel Luční bouda

Pec pod Sněžkou

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.