Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Wellness Hotel Vyhlídka

Wellness Hotel Vyhlídka

hvězdahvězdahvězdahvězda
Na Vyhlídce 298
547 01 Náchod
Kontakt:
Tel:   +420 491 426 620
E-mail:   vyhlidka@vyhlidka.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Chcete si odpočnout od všedních dnů? Nechte se hýčkat a rozmazlovat! Tajemství opravdového odpočinku spočívá v aktivní relaxaci - jak pohybové tak duševní. Klidné prostředí, prvotřídní servis to vše pro Vaši pohodu najdete u nás. Hotel Vyhlídka se těší klidné poloze na úpatí Orlických hor. Nabízí panoramatické výhledy na Náchod a jeho součástí jsou lázně s krytým bazénem. Ve všech pokojích hotelu Vyhlídka najdete vlastní koupelnu, kabelovou TV a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Lázeňské zázemí zahrnuje bazén se slanou vodou i finskou a bio saunu. Můžete se těšit také na kulečník a minigolf. V restauraci a na zahradní terase si můžete vychutnávat chutné pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Na přání jsou pořádány večírky s grilováním. Hotel Vyhlídka se nachází 30 minut chůze od centra Náchoda.
Wellness Hotel Vyhlídka
Wellness Hotel Vyhlídka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Arnika

Hotel Arnika

Rudník

Omnia hotel

Omnia hotel

Janské Lázně

Hotel Olympie

Hotel Olympie

Špindlerův Mlýn

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.