Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Wellness Hotel Vyhlídka

Wellness Hotel Vyhlídka

hvězdahvězdahvězdahvězda
Na Vyhlídce 298
547 01 Náchod
Kontakt:
Tel:   +420 491 426 620
E-mail:   vyhlidka@vyhlidka.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Chcete si odpočnout od všedních dnů? Nechte se hýčkat a rozmazlovat! Tajemství opravdového odpočinku spočívá v aktivní relaxaci - jak pohybové tak duševní. Klidné prostředí, prvotřídní servis to vše pro Vaši pohodu najdete u nás. Hotel Vyhlídka se těší klidné poloze na úpatí Orlických hor. Nabízí panoramatické výhledy na Náchod a jeho součástí jsou lázně s krytým bazénem. Ve všech pokojích hotelu Vyhlídka najdete vlastní koupelnu, kabelovou TV a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Lázeňské zázemí zahrnuje bazén se slanou vodou i finskou a bio saunu. Můžete se těšit také na kulečník a minigolf. V restauraci a na zahradní terase si můžete vychutnávat chutné pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Na přání jsou pořádány večírky s grilováním. Hotel Vyhlídka se nachází 30 minut chůze od centra Náchoda.
Wellness Hotel Vyhlídka
Wellness Hotel Vyhlídka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Veba

Hotel Veba

Broumov

Hotel Olympie

Hotel Olympie

Špindlerův Mlýn

Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.