Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > HOTEL HARRACHOVKA

HOTEL HARRACHOVKA

hvězdahvězdahvězda
Nový Svět 139
512 46 Harrachov
Kontakt:
Tel:   +420 481 528 110
E-mail:   hotel@harrachovka.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness komplex se vyznačuje moderní a pohodlnou atmosférou a představuje ideální řešení pro osoby toužící po odpočinku a relaxaci. Zdarma je k dispozici bazén a fitness centrum. Wellness hotel Harrachovka zajišťuje také speciální wellness a kosmetické programy zahrnující ty nejmodernější procedury. Profesionální personál je hostům schopen navrhnout individuální léčebné programy. K dispozici je také konferenční místnost vhodná pro až 60 osob a neformální salon s kapacitou pro 15 až 20 osob. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Harrachov.
HOTEL HARRACHOVKA
HOTEL HARRACHOVKA

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.