Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Hotel Bezděz

Hotel Bezděz

hvězdahvězdahvězda
Lázeňský Vrch 216
471 63 Staré Splavy
Kontakt:
Tel:   +420 487 872 551
E-mail:   info@hotelbezdez-machovojezero.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Přímo v hotelu najdete minitělocvičnu se stolním tenisem, kulečník, krytý bazén (18 x 6 m), saunu, vířivé koupele, masáže a pár metrů vzdálený minigolf, písečnou pláž Máchova jezera s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé (Aquapark) V konferenčních sálech ale i v baru můžete využít WiFi připojení a surfovat tak internetem se sklenkou dobrého nápoje. Během svého pobytu v hotelu můžete mavštívit řadu historických objektů jako je např. hrad Bezděz, hrad Jestřebí, starý hrad Bernštejn, hrad Houska, zámek Zákupy, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Lemberk, zámek Sychrov, zámek Hrubý Rohovec, zámek Dětenice, zámek Kokořín apod. Výlet můžete snadno podniknout i do sousedního Německa, jehož hranice je vzdálená jen 50 km.
Hotel Bezděz
Hotel Bezděz

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Berg

Hotel Berg

Staré Splavy

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.