Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Hotel ŠEDÝ VLK

Hotel ŠEDÝ VLK

hvězdahvězdahvězda
Harrachov 151
512 46 Harrachov
Kontakt:
Tel:   +420 481 320 038
E-mail:   recepce@hotel-sedy-vlk.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxace a volný čas v hotelu Šedý Vlk a Harrachově Přímo v hotelu Šedý vlk najdete: minitělocvičnu se stolním tenisem, kulečník, billiard, saunu, krytý bazén, Nově vybudované solárium Ergoline Classic 500 Okolí hotelu hotelu Šedý vlk je samozřejmě ideální pro lyžaře. Pokročilí, začátečníci i závodníci - každý zde najde vhodný terén s ohledem na svoje zkušenosti a výkonnost. To platí také pro milovníky běžek a v létě pro cyklisty, turisty, dokonce pro "koloběžkáře" a milovníky outdoorových a adrenalinových aktivit. Možností v blízkém okolí hotelu je skutečně bezpočet. Klid si můžete dopřát při návštěvě některého originálního muzea v Harrachově a originální relaxaci najdete v pivních lázních Harrachov.
Hotel ŠEDÝ VLK
Hotel ŠEDÝ VLK

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Bezděz

Hotel Bezděz

Staré Splavy

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.