Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Lázně Libverda

Lázně Libverda

Hejnice
46362 Hejnice
Kontakt:
Tel:   +420 482 368 111
E-mail:   recepce@lazne-libverda.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Lázně Libverda, bývalé šlechtické sídlo Clam-Gallasů, se nachází v podhůří severního úpatí Jizerských hor, v nadmořské výšce 424m.n.m. na pomezí Čech, Německa a Polska. Od Liberce jsou vzdálené 25 km, od Prahy cca 135 km. Lázně nabízí komfortní ubytování ve dvou hotelích a čtyřech penzionech, v jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem a televizí. V areálu lázní je možno využít saunu s whirlpoolem, rehabilitační bazén, tenisové kurty, minigolf a fitnesscentrum. Okolí lázní se přímo nabízí k vycházkám, a zajímavým výletům. V každém ročním období skýtají Jizerské hory relaxaci v nádherné romantické přírodě ať v překrásných lesích, nebo u nádherných vodopádů, tak v horských restauracích podél turistických tras.
Lázně Libverda
Lázně Libverda

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Karolina

Hotel Karolina

Harrachov

Pension Trautenberk

Pension Trautenberk

Studenec u Horek

Hotel Bára

Hotel Bára

Benecko

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.