Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Lázně Libverda

Lázně Libverda

Hejnice
46362 Hejnice
Kontakt:
Tel:   +420 482 368 111
E-mail:   recepce@lazne-libverda.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Lázně Libverda, bývalé šlechtické sídlo Clam-Gallasů, se nachází v podhůří severního úpatí Jizerských hor, v nadmořské výšce 424m.n.m. na pomezí Čech, Německa a Polska. Od Liberce jsou vzdálené 25 km, od Prahy cca 135 km. Lázně nabízí komfortní ubytování ve dvou hotelích a čtyřech penzionech, v jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem a televizí. V areálu lázní je možno využít saunu s whirlpoolem, rehabilitační bazén, tenisové kurty, minigolf a fitnesscentrum. Okolí lázní se přímo nabízí k vycházkám, a zajímavým výletům. V každém ročním období skýtají Jizerské hory relaxaci v nádherné romantické přírodě ať v překrásných lesích, nebo u nádherných vodopádů, tak v horských restauracích podél turistických tras.
Lázně Libverda
Lázně Libverda

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Resort Malevil

Resort Malevil

Jablonné v Podještědí

Hotel Fit Fun

Hotel Fit Fun

Harrachov

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.