Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Orea Hotel Bílý Hořec

Orea Hotel Bílý Hořec

hvězdahvězdahvězda
Harrachov 178
51246 Harrachov
Kontakt:
Tel:   +420 608 680 890
E-mail:   recepce@spahotelhorec.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxační centrum ve stylu římských lázní se širokou nabídkou relaxačních procedur a masáží v podání skvělých masérů je ideální možností jak obnovit ztracenou energii a zregenerovat po náročném dnu. Wellness je otevřeno od 10 až do 22 hod, privátní wellness v době 22 – 03 hod. je za příplatek.
Orea Hotel Bílý Hořec
Orea Hotel Bílý Hořec

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Karolina

Hotel Karolina

Harrachov

Pension PRETTY

Pension PRETTY

Harrachov

Hotel ŠEDÝ VLK

Hotel ŠEDÝ VLK

Harrachov

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.