Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > PARKHOTEL HARRACHOV

PARKHOTEL HARRACHOV

hvězdahvězdahvězda
Rýžoviště 485
512 46 Harrachov
Kontakt:
Tel:   +420 481 529 395
E-mail:   rezervace@park-hotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Zrelaxujte tělo a mysl v našem wellness centru. Zde Vám nabízíme využití finské sauny a infrasauny. FINSKÁ SAUNA regeneruje a očišťuje tělo, pomáhá k celkovému uvolnění svalstva, dodává novou energii a pohodu celému tělu. Celková kapacita sauny je 7 osob. INFRASAUNA funguje na principu hloubkového prohřívání pokožky, svalů i vnitřních orgánů infračervenými paprsky. Výhodou je nižší okolní teplota v infrakabině. Velmi pozitivně posiluje kardiovaskulární systém , uvolňuje bolesti zad a páteře. Kapacita sauny jsou 3 osoby.
PARKHOTEL HARRACHOV
PARKHOTEL HARRACHOV

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.