Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Pension Samohel

Pension Samohel

hvězdahvězdahvězda
Dolní Rokytnice 153
51244 Rokytnice nad Jizerou
Kontakt:
Tel:   +420 604 200 934
E-mail:   samohel@rokytnice.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Penzion Samohel, který se nachází v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš – v malebném městečku Rokytnice nad Jizerou, provozuje bývalý mistr republiky ve sjezdových disciplinách a současný závodník kategorie masters Jan Samohel. Bazén, vířivka, infrasauna, masáže – to vše můžete využívat přímo v Penzionu Samohel v Rokytnici nad Jizerou, Krkonoše. Penzion Samohel je vhodný také k pořádání rodinných oslav, firemních akcí, školení, večírků, a podobně.
Pension Samohel
Pension Samohel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Starý Mlýn

Hotel Starý Mlýn

Rokytnice nad Jizerou

HOTEL KRAKONOŠ

HOTEL KRAKONOŠ

Rokytnice nad Jizerou

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.