Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Wellness Hotel V Nebi

Wellness Hotel V Nebi

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda
Příchovice 627
46848 Příchovice
Kontakt:
Tel:   +420 608 600 740
E-mail:   info@vnebi.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness hotel V Nebi, který se nachází na kouzelném místě s překrásným výhledem, harmonicky zapadá do horského panoramatu Jizerských hor. Hotel s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete balzám na Vaši duši, místo kde se uvolníte a odpočinete si. Obklopíme Vás péčí a postaráme se o to, aby se Váš pobyt „V Nebi“ stal dovolenou Vašich snů. U nás můžete snadno zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat a to bez ohledu na rozmary počasí.
Wellness Hotel V Nebi
Wellness Hotel V Nebi

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Břízky

Hotel Břízky

Jablonec nad Nisou

Pension Samohel

Pension Samohel

Rokytnice nad Jizerou

HOTEL KRAKONOŠ

HOTEL KRAKONOŠ

Rokytnice nad Jizerou

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.