Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Zámecký hotel Sychrov

Zámecký hotel Sychrov

hvězdahvězdahvězdahvězda
Sychrov 463 44
463 44 Sychrov
Kontakt:
Tel:   +420 800 122 444
E-mail:   sychrov@eahotels.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Zámecký hotel Sychrov je situován na samém okraji oblasti Českého ráje, 7 km od Turnova, 20 km od Liberce. Hotel se nachází pouhé 2 km od rychlostní silnice R 35. Zámecký hotel o kapacitě 86 lůžek zve k odpočinku v klidném prostředí. Luxusní, klimatizované pokoje (first class) jsou vybaveny přípojkami k internetu, minibarem, trezorem a LCD televizorem. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma. V hotelu najdete útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou. Jídla jsou připravována kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí. Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness, fitness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti YPSILON a rozhodně si nenechte ujít výlet do malebného okolí. V hotelu kongresového typu, který je svým vybavením nejlepší v Libereckém kraji, lze uspořádat firemní jednání, semináře, sportovní akce, firemní večírky či kongres v jednom ze čtyř kongresových sálů o různých velikostech a kapacitě od 14 do 120 osob.
Zámecký hotel Sychrov
Zámecký hotel Sychrov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Babylon

Hotel Babylon

Liberec

Pension u Nosků

Pension u Nosků

Smržovka

Hotel Bára

Hotel Bára

Benecko

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.