Hledat | Pokročilé vyhledávání

HOTEL MARIA

hvězdahvězdahvězda
Přívozská 23
702 00 Ostrava 1
Kontakt:
Tel:   +420 596 110 676
E-mail:   objednavky@hotel-maria.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pro Váš odpočinek i kondici nabízíme bahenní, bylinné a uhličité lázně, rašelinové zábaly, částečné i celkové masáže prováděné zkušeným ruským lékařem. Pro relaxaci jsme připravili aromaterapeutickou masáž a masáž lávovými kameny. Hotel Maria poskytuje ubytování v prostorných a jednoduše zařízených pokojích a apartmá. Standardem jsou také toaletní potřeby. Ve wellness centru Hotelu Maria lze relaxovat při masáži. Recepce je otevřená nepřetržitě a hosté dostanou zdarma minerální vodu. Hotel Maria má také restauraci, kde se připravují pokrmy české a mezinárodní kuchyně. K dispozici je i bar s nabídkou nápojů a lehkého občerstvení. Každé ráno se podává snídaně. Letiště Leoše Janáčka odtud leží 20 km. Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v Ostravě! Hosté za tuto cenu získávají více v porovnání s jinými možnostmi ubytování v této destinaci.
HOTEL MARIA
HOTEL MARIA

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Pension V Kapli

Pension V Kapli

Žďár nad Sázavou

HOTEL SINGER

HOTEL SINGER

Ludvíkov pod Pradědem

Hotel Džbán

Hotel Džbán

Karlova Studánka

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.