Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Hotel Afrika

Hotel Afrika

hvězdahvězdahvězdahvězda
T. G. Masaryka 463
738 01 Frýdek Místek
Kontakt:
Tel:   +42 059 553 800
E-mail:   recepce@hotelafrika.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Jako hosté boutique hotelu Afrika máte jedinečnou možnost využívat nadstandardní relaxační a sportovní centrum Fitpoint, sloužící klubové klientele a formou jednorázového členství i hostům hotelu Afrika. Areál je otevřen každodenně, po celý rok. Můžete strávit uvolňující večer v sauně nebo vířivce a dopřát si relaxační masáž po náročném pracovním dni. RecepcePokud jste nakloněni aktivnímu trávení volného času, je pro Vás v nabídce široká škála posilovacích strojů, spinningových kol a také squash. Fitpoint klade důraz na kvalitu služeb, a proto jsou sportoviště vybavena špičkovým profesionálním zařízením – počínaje kardio a posilovacími stroji StarTrack přes centrální vzduchotechniku, která se stará o čistý a svěží vzduch, odpruženou podlahu v aerobním sálu až po mořské akvárium. To vše je připraveno sloužit právě Vám. Vyzkoušejte služby relaxačního a sportovního klubu Fitpoint a jistě se k nám budete rádi vracet. Pro rezervaci služeb kontaktujte hotelovou recepci.
 Hotel Afrika
 Hotel Afrika

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Penzion Sluníčko

Penzion Sluníčko

Ostravice

Hotel Zlatý Orel

Hotel Zlatý Orel

Ostravice

HOTEL RICHTR

HOTEL RICHTR

Frýdek Místek

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.