Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Hotel Afrika

Hotel Afrika

hvězdahvězdahvězdahvězda
T. G. Masaryka 463
738 01 Frýdek Místek
Kontakt:
Tel:   +42 059 553 800
E-mail:   recepce@hotelafrika.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Jako hosté boutique hotelu Afrika máte jedinečnou možnost využívat nadstandardní relaxační a sportovní centrum Fitpoint, sloužící klubové klientele a formou jednorázového členství i hostům hotelu Afrika. Areál je otevřen každodenně, po celý rok. Můžete strávit uvolňující večer v sauně nebo vířivce a dopřát si relaxační masáž po náročném pracovním dni. RecepcePokud jste nakloněni aktivnímu trávení volného času, je pro Vás v nabídce široká škála posilovacích strojů, spinningových kol a také squash. Fitpoint klade důraz na kvalitu služeb, a proto jsou sportoviště vybavena špičkovým profesionálním zařízením – počínaje kardio a posilovacími stroji StarTrack přes centrální vzduchotechniku, která se stará o čistý a svěží vzduch, odpruženou podlahu v aerobním sálu až po mořské akvárium. To vše je připraveno sloužit právě Vám. Vyzkoušejte služby relaxačního a sportovního klubu Fitpoint a jistě se k nám budete rádi vracet. Pro rezervaci služeb kontaktujte hotelovou recepci.
 Hotel Afrika
 Hotel Afrika

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Horský hotel Brans

Horský hotel Brans

Malá Morávka

Hotel Vitality

Hotel Vitality

Vendryně

HOTEL RICHTR

HOTEL RICHTR

Frýdek Místek

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.