Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Bauer

hvězdahvězdahvězda
BÍLÁ 148
739 15 Staré Hamry
Kontakt:
Tel:   +420 602 730 012
E-mail:  
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Bauer se nachází v centru obce Bílá, hned vedle sjezdovek, a nabízí restauraci, pizzerii s terasou a wellness centrum. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Bauer Hotel nabízí také tenisový kurt a hřiště na fotbal a volejbal. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Hned u hotelu se nachází autobusová zastávka Bílá střed.
Hotel Bauer
Hotel Bauer

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL PETR BEZRUČ

HOTEL PETR BEZRUČ

Frýdlant nad Ostravicí

Hotel Kamzík

Hotel Kamzík

Malá Morávka

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.