Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Hotel Rudolf Havířov

Hotel Rudolf Havířov

hvězdahvězdahvězdahvězda
U Motelu 861/3
736 01 Havířov-Město
Kontakt:
Tel:   +420 596 811 220
E-mail:   recepce@hotelrudolf.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Načerpejte novou energii v našem wellness clubu ve finské, parní nebo infra sauně, při masáži, ve whirlpool vaně nebo na vyhřívaných lehátkách. K relaxaci je určen také kulečníkový salonek, ve kterém mimo kulečníku a elektronických šipek naleznete příjemné posezení v pohodlných sedačkách i velkoplošnou TV. Kulečníkový salonek, stejně jako kavárna i lobby bar, jsou Vám k dispozici nepřetržitě. Dárkové poukazy na pro radost Vás i Vašich blízkých sestavíme přesně na míru, stačí říct…
Hotel Rudolf Havířov
Hotel Rudolf Havířov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Jan Maria

Hotel Jan Maria

Slezská Ostrava

Hotel Zámek Zábřeh

Hotel Zámek Zábřeh

Ostrava Jih - Zábřeh

HOTEL RICHTR

HOTEL RICHTR

Frýdek Místek

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.