Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Penzion Sluníčko

Penzion Sluníčko

hvězdahvězdahvězda
Ostravice 1279
739 14 Ostravice
Kontakt:
Tel:   558 682 282
E-mail:   slunicko@sepetna.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Penzion sluníčko je součástí rekreačního centra, které leží v údolí obce Ostravice na úpatí Lysé hory. penzion je pohodlně dosažitelný jak autem až na hranici obce vede rychlostní komunikace, tak vlakem nebo autobusem od kterého hosty vozí hotelový minibus. penzion prošel roku 2010 celkovou rekonstrukcí a dnes odpovídá standartu ***superior dle jednotné klasifikace AHR. všechny pokoje jsou moderně a účelně zařízení, samozřejmostí je WIFI v celém objektu. K dispozici jsou také pokoje LUX s vířivými vanami a rodinné pokoje s dvěmi ložnicemi. Penzion má svou sluníčkovou restauraci která nabízí jak regionální tak světovou kuchyni. Snídaně jsou řešeny formou bufetu a večeře formou výběru z menu. Součástí penzionu je taky privátní wellness centrum s whirpoolem a mořským klima. V letních měsících je součásti vyhřívané koupaliště s tobogány. Penzion disponuje jak venkovním tak vnitřním dětským koutkem.
Penzion Sluníčko
Penzion Sluníčko

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.