Hledat | Pokročilé vyhledávání

Relaxko

Na Slezsku 315
742 45 Fulnek
Kontakt:
Tel:   +420 721 388 455
E-mail:   info@relaxko.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Nabízíme ubytování v malebném městečku Fulnek s výhledem na dominantu - Fulnecký zámek. Věříme, že využijete wellness, solnou jeskyni, širokou nabídku masáží, kosmetiku, solárium nebo cvičební sál. Doufáme, že oceníte komorní prostředí a náš individuální přístup k zákazníkům, případně naše tématicky zaměřené wellness balíčky.
Relaxko
Relaxko

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Vitality

Hotel Vitality

Vendryně

Hotel Zlatý Orel

Hotel Zlatý Orel

Ostravice

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.