Hledat | Pokročilé vyhledávání

Relaxko

Na Slezsku 315
742 45 Fulnek
Kontakt:
Tel:   +420 721 388 455
E-mail:   info@relaxko.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Nabízíme ubytování v malebném městečku Fulnek s výhledem na dominantu - Fulnecký zámek. Věříme, že využijete wellness, solnou jeskyni, širokou nabídku masáží, kosmetiku, solárium nebo cvičební sál. Doufáme, že oceníte komorní prostředí a náš individuální přístup k zákazníkům, případně naše tématicky zaměřené wellness balíčky.
Relaxko
Relaxko

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Dakol

Hotel Dakol

Petrovice u Karviné

Hotel Jan Maria

Hotel Jan Maria

Slezská Ostrava

Hotel Džbán

Hotel Džbán

Karlova Studánka

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.