Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Wellness Hotel Opava

Wellness Hotel Opava

hvězdahvězdahvězdahvězda
Žižkova 2904/8
74707 Opava
Kontakt:
Tel:   +420 553 759 340
E-mail:   recepce@hotel-opava.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Zrelaxujte tělo i duši po náročném dni v našem nově otevřeném privátním wellness centru. Po jeho návštěvě se budete cítit uvolněně, odpočatě a načerpáte tak energii pro další den. Wellness centrum zahrnuje dvě sauny – finskou a parní, dále pak kneippův chodník a netradiční chromoterapii, tedy terapii barevným světlem. Nechte se prostoupit zázračnými bylinami v jedinečné bylinné parní kádi Fitodar.
Wellness Hotel Opava
Wellness Hotel Opava

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Katharein

Hotel Katharein

Opava-Kateřinky

Hotel Vitality

Hotel Vitality

Vendryně

Hotel U Holubů

Hotel U Holubů

Čeladná

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.