Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Wellness hotel Bahenec

Wellness hotel Bahenec

hvězdahvězdahvězda
Písek u Jablunkova 195
739 84 Písek u Jablunkova
Kontakt:
Tel:   558 330 057
E-mail:   info@bahenec.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Bahenec ležící ve Slezských Beskydech nabízí příjemné ubytování v horském prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 56 pevných lůžek. Jsou zde dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje, a dva apartmány. Horský hotel Bahenec nabízí kromě ubytování v Beskydech, také spoustu možností k sportovnímu, či odpočinkovému vyžití včetně animačních programů.
Wellness hotel Bahenec
Wellness hotel Bahenec

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Miura Hotel

Miura Hotel

Čeladná

hotel U lip Trojanovice

hotel U lip Trojanovice

Frenštát pod Radhoštem

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.