Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Elegance

Hotel Elegance

hvězdahvězdahvězdahvězda
Husitská 2
787 01 Šumperk
Kontakt:
Tel:   +420 581 112 120
E-mail:   rezervace@hotelelegance.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu. Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, moderní fitness s kardio zónou, vibračními plošinami a také aerobním sálem nebo pro chvíle relaxace nabízí whirpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese. Pro lyžaře, kteří navštíví hotel ELEGANCE je nově k dispozici také vytápěná lyžárna. Pokud byste raději využili volné chvíle k relaxaci a nabrání nových sil můžete využít: whirpool (vířivou vanu) finskou, infra a parní saunu solnou jeskyni bazén solární louku masáže Nově pak nabízíme našim hostům možnost využití moderního FITNESS.
Hotel Elegance
Hotel Elegance

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Zlaté Hory

Hotel TOČ

Hotel TOČ

Lipová - lázně

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Loučná nad Desnou

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.