Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

hvězdahvězdahvězda
Krnovská 197
793 76 Zlaté Hory
Kontakt:
Tel:   +420 584 453 724
E-mail:   info@hotelpraded.eu
Další prezentace tohoto subjektu:
Pohodlí a odpočinek Součástí koupelen hotelu je toaleta a sprcha. Po prohlídce památek se můžete zabavit u TV i dalších mediálních a technologických zařízení. Díky jídlu, nápojům a dalšímu vybavení pokojů se v hotelu budete jistě cítit jako doma. Více o ubytování Thamm Hotel Praděd poskytuje pokoje s klimatizací a počítat lze i s pokoji nekuřáckými nebo rodinnými. Thamm Hotel Praděd má bazén, lázeňské i wellness centrum, vířivku a saunu. Během svého pobytu můžete také využívat prádelnu, business centrum a jednací / banketové prostory. Pro pohodlí hostů má Thamm Hotel Praděd připraveno i další zázemí a doplňkové služby včetně psacích stolů apod. Na místě a v okolí S městem Zlaté Hory se můžete postupně seznámit prostřednictvím jeho jednotlivých oblíbených čtvrtí. Veškeré vaše cestovní nároky pak splní přibližně 80 km vzdálené letiště Leoše Janáčka.
Hotel Praděd Thamm
Hotel Praděd Thamm

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel  ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

Česká Ves - Jeseník

Hotel Franz

Hotel Franz

Zlaté Hory

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.