Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Slunný dvůr

Hotel Slunný dvůr

hvězdahvězdahvězda
Priessnitzova 458/8
790 03 Jeseník
Kontakt:
Tel:   +420 588 886 602
E-mail:   recepce@hotelslunnydvur.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Veškeré ubytování má moderní nábytek, koupelnu se sprchou a výhled na okolní hory nebo město Jeseník. V zahradě najdete dětské hřiště a gril. Restaurace podává každý den jídla místní i mezinárodní kuchyně. V hotelu si můžete dát i snídani. K dispozici je rovněž wellness centrum a neplacené soukromé parkoviště. Lyžařský areál Špičák je 10 km daleko a do zimního sportovního regionu Červenohorské sedlo autem dojedete za 20 minut.
Hotel Slunný dvůr
Hotel Slunný dvůr

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel  ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

Česká Ves - Jeseník

Slovan Hotel

Slovan Hotel

Jeseník

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.