Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta

hvězdahvězdahvězda
Filipovice 27
790 85 Bělá pod Pradědem
Kontakt:
Tel:   606 150 150
E-mail:   info@hotelstaraposta.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Stará pošta nabízí hotelové ubytování evropského standardu v kategorii tříhvězdičkového horského hotelu, s celkovou ubytovací kapacitou 150 míst, která je rozdělena na ubytování v hlavní budově hotelu s kapacitou 90 míst a na dvě depandance umístěné v hotelové zahradě ve vzdálenosti deseti metrů od hlavní budovy s celkovou kapacitou 60 míst k ubytování. Ubytování a služby jsou na velice dobré úrovni a odpovídají kategorii hotelu.
Hotel Stará Pošta
Hotel Stará Pošta

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Velké Losiny

Pension U Hradu

Pension U Hradu

Šternberk

Slovan Hotel

Slovan Hotel

Jeseník

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.