Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel TOČ

Hotel TOČ

hvězdahvězdahvězda
Lipová - lázně 762
790 61 Lipová - lázně
Kontakt:
Tel:   +420 733 539 377
E-mail:   toc@heliosjeseniky.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Toč se nachází v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji, 700 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Nabízí saunu, lyžárnu, sezónní venkovní bazén, dětské hřiště, restauraci, ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pohodlí a odpočinek Součástí některých pokojů je posezení vhodné k relaxaci. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Více o ubytování K dalšímu zázemí hotelu patří i sdílený lounge a prodejna suvenýrů. V okolí ubytování se můžete věnovat řadě nejrůznějších aktivit včetně lyžování a cyklistiky. Kola si lze vypůjčit za příplatek.
Hotel TOČ
Hotel TOČ

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Helios

Hotel Helios

Lipová - lázně

Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka

Staré Město

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Loučná nad Desnou

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.