Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

hvězdahvězdahvězda
Jánského 7
790 81 Česká Ves - Jeseník
Kontakt:
Tel:   +420 584 492 911
E-mail:   info@hotel-zlatychlum.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Vaše dovolená na hotelu ZLATÝ CHLUM v Jeseníku České Vsi je svým charakterem a umístěním v nádherné oblasti centrální části Jeseníků přímo předurčena při Vašem ubytování ke sportovnímu využití a relaxaci. Hotel ZLATÝ CHLUM v Jeseníku České Vsi má ve svém suterénu umístěnu vlastní saunu s odpočívárnou, fitcentrum a prostory určené k provádění masáží. Ve druhém podlaží hotelu ZLATÝ CHLUM, nad restaurací, je pak umístěna prostorná sluneční terasa kde lze strávit nezapomenutelné chvíle odpočinku při ubytování a relaxaci na slunci či ve stínu slunečníků a hlavně pak s výhledem na horu Zlatý Chlum s jeho dominantou, více než sto let starou kamennou rozhlednou a výhledem na celé překrásné jesenické hory. V bezprostředním sousedství hotelu ZLATÝ CHLUM je Vám pak k využití krytý bazén 25x10 m s celoročním provozem, hřištěm a prostornou zahradou k venkovním sportům.
Hotel  ZLATÝ CHLUM
Hotel  ZLATÝ CHLUM

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.