Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Pension U Hradu

Pension U Hradu

hvězdahvězdahvězda
Ořechová 15
78501 Šternberk
Kontakt:
Tel:   +420 585 013 355
E-mail:   pensionhrad@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Navštivte vířivku a užijte si dosyta uklidňující účinky horké vody a bublinek. Připravíme pro Vás místnost, kde budete mít vířivku „Whirlpool“ pouze pro sebe, a nikdo vás nebude rušit. V rámci tohoto prostoru je také sprcha a WC. Jak jinak než s bublinkami do bublinek? :) Na místě si vyberete z různých druhů vín, sektů a budete nerušeně relaxovat.
Pension U Hradu
Pension U Hradu

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Velké Losiny

Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka

Staré Město

Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Zlaté Hory

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.