Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Villa Aurelie

Villa Aurelie

hvězdahvězdahvězda
Rudé Armády 325
788 15 Velké Losiny
Kontakt:
Tel:   +420 583 286 086
E-mail:   info@villaaurelie.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness procedury (masáže, návštěva saun a whirpoolu ) je potřeba si den dopředu zarezervovat. Snad každý z nás by se chtěl cítit dobře, prostě šťastný, doma, v zaměstnání, ve škole, ve společnosti, s přáteli, s rodinou. Pro takový stav našeho těla, ducha a duše můžeme použít výraz wellness. Výraz wellness byl poprvé použit v roce 1654 v monografii sira A. Johnsona jako „wealnesse“ a byl definován v oxfordském anglickém slovníku slovem „dobré zdraví“, „dobrý zdravotní stav“. V šedesátých letech minulého století byl tento výraz definován jako životní styl orientovaný na dosažení povzneseného stavu fyzické a psychické pohody.
Villa Aurelie
Villa Aurelie

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Lafayette

Hotel Lafayette

Olomouc-Nové Sady

Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Velké Losiny

Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka

Staré Město

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.