Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Golf Resort Kunětická Hora

Golf Resort Kunětická Hora

Dříteč 155
53305 Dříteč
Kontakt:
Tel:   +420 464 622 211
E-mail:   recepce@gckh.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Nechte se hýčkat a rozmazlovat v unikátním konceptu saunového světa jehož hlavním motivem je návrat k samotným kořenům saunování. Velkorysý prostor, privátní sauny, saunové ceremoniály, venkovní ochlazovací bazén, saunový bar...
Golf Resort Kunětická Hora
Golf Resort Kunětická Hora

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Restaurace Bohém

Restaurace Bohém

Litomyšl

Wellness Hotel Vista

Wellness Hotel Vista

Dolní Morava

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.