Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

hvězdahvězdahvězda
Podlesí u Sněžného 15
592 02 Svratka
Kontakt:
Tel:   +420 566 664 477
E-mail:   hotelpodlesi@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Všechny pokoje v hotelu Podlesí mají minibar, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou. V hotelové restauraci se podávají speciality české i mezinárodní kuchyně. Každé ráno si můžete pochutnat na snídani formou bufetu. Skalní útvar Čtyři palice je vzdálený 5 km, Nové Město na Moravě leží 14,5 km daleko a 22 km to budete mít k poutnímu kostelu svatého Jana Nepomuckého u Žďáru nad Sázavou, který je na seznamu světového dědictví UNESCO.
Hotel Podlesí
Hotel Podlesí

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

Hotel Svratka

Hotel Svratka

Svratka

Hotel Mánes

Hotel Mánes

Svratka

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.