Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Hotel Via Ironia

Hotel Via Ironia

Javornického 30
56601 Vysoké Mýto
Kontakt:
Tel:   +420 465 635 731
E-mail:   recepce@viaironia.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxační centrum VIA IRONIA nabízí využití volného času ve stylových prostorách podle vašich představ. Pro aktivně založené návštěvníky je připraven SPINNING®. Pokud hledáte spíše odpočinek a regeneraci sil, navštivte infrasaunu a whirlpool. K dispozici je také solárium.
Hotel Via Ironia
Hotel Via Ironia

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

EA Hotel Kraskov

EA Hotel Kraskov

Třemošnice

Hotelu Filipinum

Hotelu Filipinum

Jablonné nad Orlicí

Penzion Jiřinka

Penzion Jiřinka

Dolní Morava, Králíky

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.