Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Hotel Via Ironia

Hotel Via Ironia

Javornického 30
56601 Vysoké Mýto
Kontakt:
Tel:   +420 465 635 731
E-mail:   recepce@viaironia.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxační centrum VIA IRONIA nabízí využití volného času ve stylových prostorách podle vašich představ. Pro aktivně založené návštěvníky je připraven SPINNING®. Pokud hledáte spíše odpočinek a regeneraci sil, navštivte infrasaunu a whirlpool. K dispozici je také solárium.
Hotel Via Ironia
Hotel Via Ironia

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Aplaus

Hotel Aplaus

Litomyšl

Restaurace Bohém

Restaurace Bohém

Litomyšl

Hotel Mánes

Hotel Mánes

Svratka

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.