Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Orea Resort Devět Skal

Orea Resort Devět Skal

hvězdahvězdahvězda
Sněžné - Milovy 11
592 01 Svratka
Kontakt:
Tel:   +420 566 585 111
E-mail:   9skal@orea.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Zapomeňte na stres a spěch a nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění v našem wellness centru. Zaplavat si můžete v hotelovém bazénu, prohřát či protáhnout své svaly v sauně a na závěr se svěřit do péče našich profesionálních masérů. Celkový zážitek můžete umocnit procházkou v přírodě a nechat na sebe působit blahodárné ticho vysočinských lesů. Wellness centrum: - bazén 13 x 6 m - sauna - masáže
Orea Resort Devět Skal
Orea Resort Devět Skal

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

Hotel Svratka

Hotel Svratka

Svratka

Hotel Mánes

Hotel Mánes

Svratka

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.