Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Wellness Hotel Vista

Wellness Hotel Vista

hvězdahvězdahvězdahvězda
Velká Morava 46
561 69 Dolní Morava
Kontakt:
Tel:   +420 469 771 111
E-mail:   recepce@dolnimorava.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Všechny elegantně zařízené pokoje mají vlastní koupelnu a soukromý balkon. K dispozici je v nich také Wi-Fi zdarma a satelitní LCD TV. Na snídani si můžete pochutnat v pohodlí svého pokoje nebo na panoramatické terase. V hotelové restauraci se podávají jídla české a moravské kuchyně. Lyžařskou výbavu si můžete půjčit hned vedle hotelu. V hotelu Vista Wellness vám mohou také zorganizovat lyžování. Na místě se lze věnovat různým sezónním outdoorovým aktivitám, k dispozici je bowling, tenis, golfový stimulátor, horolezecká stěna, lanový park a další adrenalinové atrakce. Rezort se nachází vysoko v pohoří Králický Sněžník. Historické město Králíky leží 7 km daleko.
Wellness Hotel Vista
Wellness Hotel Vista

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Penzion Jiřinka

Penzion Jiřinka

Dolní Morava, Králíky

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.