Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Alexander

Hotel Alexander

hvězdahvězdahvězdahvězda
Masarykovo nám. 13
349 01 Stříbro
Kontakt:
Tel:   +420 373 737 816
E-mail:   info@hotel-alexander.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Nechte se rozmazlovat atmosférou našeho wellness a vkročte do světa nerušené relaxace. Celé prostory wellness jsou privátní a personál hotelu respektuje a ctí Vaše soukromí. Nechte se rozmazlovat atmosférou našeho wellness a vkročte do světa nerušené relaxace. Celé prostory wellness jsou privátní a personál hotelu respektuje a ctí Vaše soukromí.
Hotel Alexander
Hotel Alexander

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Zlatá Včela

Hotel Zlatá Včela

Domažlice

Orea Hotel Špičák

Orea Hotel Špičák

Železná Ruda

U Pramenů

U Pramenů

Plzeň

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.