Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Alexander

Hotel Alexander

hvězdahvězdahvězdahvězda
Masarykovo nám. 13
349 01 Stříbro
Kontakt:
Tel:   +420 373 737 816
E-mail:   info@hotel-alexander.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Nechte se rozmazlovat atmosférou našeho wellness a vkročte do světa nerušené relaxace. Celé prostory wellness jsou privátní a personál hotelu respektuje a ctí Vaše soukromí. Nechte se rozmazlovat atmosférou našeho wellness a vkročte do světa nerušené relaxace. Celé prostory wellness jsou privátní a personál hotelu respektuje a ctí Vaše soukromí.
Hotel Alexander
Hotel Alexander

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Zlatá Včela

Hotel Zlatá Včela

Domažlice

Orea Hotel Špičák

Orea Hotel Špičák

Železná Ruda

Wellness Hotel U Sládka

Wellness Hotel U Sládka

Chodová Planá

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.