Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Annín

Hotel Annín

hvězdahvězdahvězdahvězda
Annín 1
342 01 Dlouhá Ves
Kontakt:
Tel:   +420 376 399 909
E-mail:   info@hotelannin.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Načerpejte v našem wellness centru novou energii, zapomeňte na všechny starosti a odpočívejte jako nikdy dřív. Na relaxační služby ve wellness Hotelu Annín na Šumavě se zkrátka nezapomíná. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži. Součástí našeho šumavského wellness hotelu je modrý vnitřní bazén, klasická finská sauna pro 6 osob, uklidňující relaxační místnost, temně zelené turecké lázně (parní sauna), vířivka pro 5 osob. Tím ale výčet poskytovaných služeb zdaleka nekončí. Najdete u nás také výbornou restauraci, dvě profesionální bowlingové dráhy a útulný bowling bar. Po náročném dni zajisté oceníte širokou nabídku relaxačních masáží.
Hotel Annín
Hotel Annín

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotely Srní

Hotely Srní

Kašperské Hory

Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.