Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Purkmistr

Hotel Purkmistr

Selská náves 21/2
326 00 Plzeň-Černice
Kontakt:
Tel:   +420 377 994 311
E-mail:   recepce@purkmistr.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pivní lázně Purkmistr byly vybudovány v luxusním a přesto útulném privátním prostředí Pivovarského dvora Plzeň ve spolupráci s předním architektem, a proto jsme přesvědčeni, že jejich návštěvou si nejen sami rozšíříte obzory o dosud netušená využití našeho tekutého zlata, ale třeba také získáte inspiraci na netradiční dárek pro někoho, komu chcete udělat radost a prospět jeho tělu i duchu. Dopřejte sobě i svým blízkým chvíle plné pohody a relaxace a užijte si wellness procedury a masáže, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Široká nabídka procedur zaručuje možnost bohatého výběru dle přání klienta.
Hotel Purkmistr
Hotel Purkmistr

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotely Srní

Hotely Srní

Kašperské Hory

Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro

Wellness Hotel U Sládka

Wellness Hotel U Sládka

Chodová Planá

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.