Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Orea Hotel Špičák

Orea Hotel Špičák

hvězdahvězdahvězda
Špičák 5
340 04 Železná Ruda
Kontakt:
Tel:   +420 376 365 111
E-mail:   spicak@orea.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
K relaxaci můžete využít hotelovou saunu a solárium nebo navštívit wellness a balneo centrum s bazénem, římskými lázněmi a whirlpoolem v nedalekém Orea Resortu Horizont. Přijeďte i s rodinou. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, které jistě rády využijí dětskou hernu, venkovní hřiště nebo ohniště. Svůj vůz můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti. Osvěžte své tělo i mysl a načerpejte novou energii v naší hotelové sauně.
Orea Hotel Špičák
Orea Hotel Špičák

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Čertův mlýn

Hotel Čertův mlýn

Železná Ruda

Hotel Stella

Hotel Stella

Železná Ruda

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.