Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Čapí hnízdo

Čapí hnízdo

hvězdahvězdahvězdahvězda
Dvůr Semtín 1
259 01 Olbramovice
Kontakt:
Tel:   +420 317 716 211
E-mail:   reservation@capihnizdo.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Čapí hnízdo Vás překvapí svými kontrasty. Nabízí výbornou gastronomii i možnost nechat si připravit venkovní piknik. Má moderní wellness i přírodní rybník, kde je možné si zaplavat. Zaplavte si v našem vyhřívaném bazénu. Užijte si chvíle ve vířivce. Zahřejte se ve finské nebo parní sauně a pak se uvolněte v příjemné relaxační zóně, kde Váš odpočinek umocní harmonie světel a vůní. Užívejte si absolutního klidu a fyzické i duševní pohody. Zasloužíte si to. Pohodlí a odpočinek: Farma Čapí Hnízdo má pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem na farmu nebo rybník. Součástí vybavení je posezení, satelitní TV, minibar, telefon a vlastní koupelna se sprchovým koutem. Stravování: Na místě je restaurace podávající jídla kvalitní mezinárodní kuchyně a hosté mohou relaxovat nebo si vychutnat nápoje ve speciálním baru nebo kavárně s venkovní terasou.
Čapí hnízdo
Čapí hnízdo

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra

Ratboř u Kolína

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.