Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Green Valley

Green Valley

Chotýšany 16
257 28 Chotýšany
Kontakt:
Tel:   +420 777 218 614
E-mail:   info@green-valley.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Resort Green Valley je tou pravou oázou klidu. Nabízí možnosti pro aktivní odpočinek i relaxaci. Veškerá naše sportoviště vybízejí k pořádání přátelských utkání, firemních turnajů, soustředění, ale i sportovních dovolených. V rámci plného servisu zapůjčujeme sportovní vybavení od tenisových raket, míčů, pétanque až po kroket. Ideálním místem k odpočinku i zábavě, nejen v denních hodinách, je venkovní bazén s lehátky v těsném sousedství restaurace s přilehlou terasou. Průzračná čistá voda, klid, čerstvě posekaný trávník a číšník na dosah s kompletní nabídkou jídel a nápojů naší restaurace… Po fyzické námaze je čas na regeneraci. Uvolnění po náročném dni Vám přinese léčivá moc masáže, lázeň ve vířivce a sauna Vás zahřeje, zlepší krevní oběh, postará se o detoxikaci a zklidní organismus. Ceny za hru vč. zapůjčení disku jsou uvedeny v ceníku sportovišť a půjčovného sportovního vybavení.
Green Valley
Green Valley

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ostrov

Hotel Ostrov

Nymburk

Hotel U Jezera

Hotel U Jezera

Klučenice

Hotel Ermi

Hotel Ermi

Jince

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.