Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Floret

Hotel Floret

hvězdahvězdahvězda
Květnové náměstí 391
252 43 Průhonice
Kontakt:
Tel:   296 528 400
E-mail:   recepce@floret.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Floret Průhonice nabízí svým klientům veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru standartně vybavených pokojů v sousedství zámku a zámeckého parku. Vzdělávací a informační centrum Floret disponuje konferenčním zázemím až pro 600 osob pro pořádání nejrůznějších společenských, kulturních a firemních akcí. Hotel Floret prostřednictvím relaxačního centra nabízí svým klientům i ostatním návštěvníkům bazén, saunu, fitness a dále masáže, kadeřnictví, kosmetiku, vizážistiku, manikuru, pedikuru.
Hotel Floret
Hotel Floret

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra

Ratboř u Kolína

Hotel Kokořín

Hotel Kokořín

Kokořín

Čapí hnízdo

Čapí hnízdo

Olbramovice

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.