Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Golfi

Hotel Golfi

hvězdahvězdahvězda
Na Kopečku 595
290 01 Poděbrady
Kontakt:
Tel:   +420 325 615 073
E-mail:   hotel@hotelgolfi.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru našeho hotelu dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 - 1936. Splňte si své pracovní povinnosti a zbytek času věnujte sportovním a relaxačním aktivitám! Náš hotel poskytuje zázemí pro veškerá firemní školení v počtu 10-40 osob. Zajistíme pro Vás: ubytování 22 pokojů (48 lůžek) stravování (vaříme z našeho menu nebo dle Vašeho přání) školící místnost se školící technikou pro max. 40 osob sportovní a relaxační služby (lázeňství, masáže, golfová škola, jízda na koni, jízda na kolečkových bruslích /trasa Poděbrady - Nymburk cca 14 km/, tenis, squash, bowling, výlet po Labi parníkem, návštěva sklárny Poděbrady nebo pivovaru v Nymburce, solná jeskyně, výuka břišních tanců) tématické večírky
Hotel Golfi
Hotel Golfi

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.