Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Kokořín

Hotel Kokořín

hvězdahvězdahvězdahvězda
Kokořínský Důl 48
277 23 Kokořín
Kontakt:
Tel:   +420 608 999 988
E-mail:   hotel@kokorin.info
Další prezentace tohoto subjektu:
V relaxačním centru v Hotelu Kokořín si můžete dopřát příjemnou finskou saunu, relaxační vířivou vanu, blahodárnou masáž a nebo si protáhnout tělo ve fitness centru. Relaxační centrum je otevřeno nejen pro hosty Hotelu Kokořín od 10:00 do 22:00. V rámci pronájmu relaxačního centra je zajištěný pitný režim pro naše hosty. Pohodlí a odpočinek Pokoje mají koupelnu se sprchou, županem, bezplatnými toaletními potřebami a ručníky. Navíc je k dispozici psací stůl a ložní prádlo. Více o ubytování Hotel Kokořín půjčuje zdarma jízdní kola. K zázemí patří také fitness centrum, společenské prostory, turistické informace a úschova zavazadel. Na místě nebo v okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit, jako je cyklistika či turistika. Zahrát si lze i kulečník. Parkování je zde dostupné zdarma.
Hotel Kokořín
Hotel Kokořín

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ostrov

Hotel Ostrov

Nymburk

Hotel U Jezera

Hotel U Jezera

Klučenice

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.