Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Olympionik

Hotel Olympionik

hvězdahvězdahvězda
Bezručova 3819
276 01 Mělník
Kontakt:
Tel:   +420 315 622 309
E-mail:   recepce@hotel-olympionik.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel OLYMPIONIK*** a zároveň KONGRESOVÉ a SPORTOVNÍ CENTRUM stříbrného medailisty z OH v Sydney Rudolfa Kraje se nachází nedaleko od centra historického města Mělník, cca 25 km od hl. města České republiky – PRAHY. Hotel je koncipován jako moderní ubytovací zařízení s důrazem na maximální pohodlí a soukromí svých hostů a nabízí služby na vysoké úrovni za velmi přijatelné ceny. Vedle oddechu a relaxace bude pro všechny připravena široká nabídka sportovního vyžití. Přijďte si k nám odpočinout, přijďte relaxovat. HOTEL OLYMPIONIK*** Vás zve do světa zážitků a příjemných pocitů tam, kde znovu objevíte harmonii duše a těla. Darujte svému tělu pár hodin pohody v nově otevřeném WELLNESS CENTRU. KONGRESOVÉ CENTRUM hotelu OLYMPIONIK *** bylo vybudováno jako moderní zařízení s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Víceúčelové kongresové centrum nabízí prostory jednak pro různá shromáždění, konference, semináře, atd.
Hotel Olympionik
Hotel Olympionik

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Štamberk

Hotel Štamberk

Načeradec

Hotel Svoboda

Hotel Svoboda

Rakovník

Hotel Ermi

Hotel Ermi

Jince

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.