Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Pecínov

Hotel Pecínov

hvězdahvězdahvězdahvězda
Pecínov 1
25601 Benešov u Prahy
Kontakt:
Tel:   +420 732 770 835
E-mail:   info@pecinov.eu
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotelový komplex byl zrekonstruován a nově otevřen veřejnosti v roce 1999. Pecínov se nachází v blízkosti města Benešov, asi 50 km od Prahy. V blízkém okolí se nachází i takové historické skvosty jako např. Zámek Jemniště, Zámek Konopiště, hrad Český Štenberk a památná hora Blaník. Dále jsou návštěvníkům k dispozici 3 tenisové kurty s umělým povrchem, venkovní bazén, trasy pro pěší turistiku i horská kola, fitness centrum, vertikální solária, sauna, stolní tenis, masáže a hlavně krásná příroda kolem.Ubytování je možné v luxusní hotelové části s pokoji v gregoriánském a viktoriánském stylu a dalších dvou úrovních standardního ubytování. Celková kapacita hotelu je 120 lůžek. Dominantou hotelového komplexu je Špejchar, v současnosti restaurace, situovaná do dvou podlaží s letní terasou. Vedle příjemného posezení v zajímavém interiéru a možnostmi výtečného občerstvení se v této budově nachází dvě bowlingové dráhy, šipky a kulečníkové stoly .
Hotel Pecínov
Hotel Pecínov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ostrov

Hotel Ostrov

Nymburk

Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra

Ratboř u Kolína

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.