Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Legner Hotel Zvánovice

Legner Hotel Zvánovice

hvězdahvězdahvězda
Zvánovice 154
25165 Ondřejov
Kontakt:
Tel:   +420 323 649 679
E-mail:   zvanovice@legner.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Legner Hotel Zvánovicce se nachází uprostřed překrásných lesů, pouhých 30minut od centra Prahy. V areálu hotelu je hostům k dispozici tenisový a volejbalový kurt. Hotel organizuje další programy pro volný čas: jízdy na koních, petanque, kroket, paintball, lukostřelbu, čtyřkolky, zorbing, teambuildingové hry. Nově je v areálu hotelu k dispozici LANOVÝ PARK. Okolí hotelu je ideální pro turistiku, cykloturistiku a v zimě pro milovníky běžkařského sportu. Přímo v hotelu je k dispozi hotelovým hostům mimo Lesních Lázní ze sportovních aktivit: stolní tenis, šipky. Dále na objednávku: laserová střelnice, golfový trenažér nebo minigolf a malé indoorové hry.LESNÍ LÁZNĚ v hotelu jsou specializovány na znovuzískání energie a harmonie. Poskytují odborné procedury: rehabilitační masáže, aromatické masáže, jemné masáže teplými lávovými kameny, bylinné a perličkové koupele, zábaly z mořských řas. Součástí Lázní je solná jeskyně.
Legner Hotel Zvánovice
Legner Hotel Zvánovice

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ermi

Hotel Ermi

Jince

Hotel Kokořín

Hotel Kokořín

Kokořín

Spa Hotel Felicitas

Spa Hotel Felicitas

Poděbrady

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.