Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Mlýn Pataki

Mlýn Pataki

hvězdahvězdahvězda
Doubecká 32
251 62 Mukařov
Kontakt:
Tel:   323 660 029
E-mail:   info@mlyn-pataki.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pokud Vám vyhládne, naše útulná restaurace s přilehlou zahrádkou Vám nabídne řadu vynikajících specialit českých kuchařů, kteří mají světové zkušenosti z vyhlášených mezinárodních restaurací.Nechte se přivábit nádherným prostředí letní zahrady, kde můžete okusit z nabídky grilovaných pokrmů. Atmosféra keřů a vodních ploch zaujme nejen Vás, ale i Vaše společníky. Jaro se nezadržitelně blíží, takže v případě příznivého počasí naší letní terasu plánujeme otevřít v sobotu 21. března. Přijďte první jarní den obědvat a načerpat jarní paprsky.Nabízíme Vám klidný, ničím nerušený pobyt v krásné lokalitě okolí Mukařova, nedaleko hlavního města Prahy. Okolní příroda je jako stvořená pro rekreační využití, máte možnost zahrát si tenis, squash, biliár, vyjet si na projížďku na koních i horském kole. Na své si přijdou milovníci houbaření. Pro zvýšený komfort můžete využít velký plavecký bazén a saunu s ledovým bazénkem i horkou vířivku, nebo si vychutnat skvělé posezení v zimní zahradě.
Mlýn Pataki
Mlýn Pataki

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Pecínov

Hotel Pecínov

Benešov u Prahy

Hotel Štamberk

Hotel Štamberk

Načeradec

Hotel Ermi

Hotel Ermi

Jince

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.