Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Seminární hotel Akademie Naháč

Seminární hotel Akademie Naháč

hvězdahvězdahvězda
Komorní Hrádek 227
25724 Chocerady
Kontakt:
Tel:   +420 317 759 711
E-mail:   nahac@hotelakademie.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Akademie Naháč, nejmladší z hotelů Akademie, otevřel své brány v červnu 2006. Za dobu své existence si vybudoval pozici jednoho z nejnavštěvovanějších konferenčních center v regionu. Hotel však není vhodný pouze pro pořádání konferencí, seminářů a firemních akcí, ale je také místem vhodným pro individuální pobyty. Neváhejte a navštivte během svého pobytu naše centrum, nabízíme následující služby: zdravotní masáže, parafínové zábaly, finská sauna, infrasauna, vířivé vany (whirlpool)
Seminární hotel Akademie Naháč
Seminární hotel Akademie Naháč

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.