Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Spa Hotel Felicitas

Spa Hotel Felicitas

hvězdahvězdahvězdahvězda
Nám. T. G. Masaryka 1437/III.
290 01 Poděbrady
Kontakt:
Tel:   +420 325 605 200
E-mail:   felicitas@laznefelicitas.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Zotavte se ze stresů všedního dne a relaxujte v našem nově zrekonstruovaném wellness centru. Vyberte si ze široké nabídky zážitkových masáží, zábalů, koupelí či luxusních tělových terapií. Hotelové wellness centrum nabízí celou řadu relaxačních služeb, které mohou využít nejen ubytovaní hosté, ale i hosté z Poděbrad a okolí. Více o ubytování K relaxaci mohou hosté Spa Hotel Felicitas využít saunu a vířivku. Nabídka zahrnuje i širokou škálu masáží a procedur včetně pivních a vinných koupelí. Na místě si také můžete pronajmout kola. Pohodlí a odpočinek Hotel Felicitas má světlé pokoje se satelitní TV, minibarem a koupelnou s fénem. Stravování V restauraci se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně a vynikající vína.
Spa Hotel Felicitas
Spa Hotel Felicitas

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Golfi

Hotel Golfi

Poděbrady

Hotel Kokořín

Hotel Kokořín

Kokořín

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.