Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > ZÁMEČEK KALIŠTĚ

ZÁMEČEK KALIŠTĚ

hvězdahvězdahvězda
Poddubí 55
251 65 Kaliště
Kontakt:
Tel:   +420 733 356 850
E-mail:   provozni@zamecek-kaliste.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Nabízíme krátkodobý pronájem prostor v našem Zámečku Kaliště pro firmy, spolky, organizace, novomanželům pro pořádání jejich svatební hostiny, soukromé vinaře, atd. U nás si můžete pronajmout pokoje, hlavní restauraci, vinárnu, zámeckou kapli a zámeckou věž případně celý areál. V ceně je vždy zahrnuta možnost užívání (v letních sezóně) venkovního vyhřívaného bazénu se slanou vodou a parkoviště přímo na nádvoří. Více zde: http://www.zamecek-kaliste.cz/skoleni/
ZÁMEČEK KALIŠTĚ
ZÁMEČEK KALIŠTĚ

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Lony

Hotel Lony

Mochov

Zámek Ratměřice

Zámek Ratměřice

Ratměřice

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.